top of page

Czyszczenie Laserowe ma szerokie spektrum zastosowań.

Doskonale sprawdza się przy usuwaniu rdzy, topników, nalotów spowodowanych przez warunki atmosferyczne, odtłuszczaniu, a szczególnie przy wymagających precyzji oraz delikatnej aplikacji pracach renowacji i konserwacji zabytków, antyków, obiektów sakralnych, detali architektonicznych czy zabytkowych pojazdów.

DSCN4984_edited.jpg

Resto Laser to firma założona przez muzealnika z wieloletnim doświadczeniem pracy w muzeach i galeriach sztuki. Gwarantuje to profesjonalne podejście do zagadnień oczyszczania i przygotowania powierzchni obiektów sztuki i zabytków w procesie ich konserwacji i restauracji.

Technologia oczyszczania laserem jest bezinwazyjna, energooszczędna i przyjazna dla środowiska - nie generuje żadnych zanieczyszczeń (bez ścierniw, wody ani środków chemicznych). Precyzję czyszczenia gwarantuje posiadający szeroką gamę ustawień parametrów i kształtu wiązki laser ROD 100 firmy Narran https://youtu.be/73STs8k86Og, który został doposażony w zapewniający bezpieczeństwo całego procesu systemem filtracji TBH BF9.

DSCN4861.JPG
bottom of page